Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Jeżewo Nowe – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 000 000 zł25 432 m² 39,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka rolna Z potencjałem 2,5429 ha, gmina tykocin, przy drodze krajowej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 2,5429 ha, położoną Jeżewie Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa ogrodzona

Łapy(Jeżewo Nowe + 20 km)

2 930 000 zł15 566 m² 188,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa z pełnym uzbrojeniem, doskonałą lokalizacją i dostępem do kolei! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przemysłowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka(Jeżewo Nowe + 25 km)

220 000 zł660 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 660 m położona w miejscowości Niewodnica Korycka, w spokojnej okolicy przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kopernika

Wizna(Jeżewo Nowe + 24 km)

105 000 zł1 146 m² 91,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Wizna. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Wizna przy ulicy Marii Konopnickiej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Baciuty-Kolonia

Baciuty-Kolonia(Jeżewo Nowe + 21 km)

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Polecamy Państwu dwie ładne działki o pow. po 3000m2 w Kolonii Baciuty. Wydane aktualne warunki na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dobrzyniewo Duże(Jeżewo Nowe + 21 km)

2 799 999 zł37 815 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji dla kupującego. Agencja nieruchomości ab Grand poleca działki inwestycyjne w Dobrzyniewie Dużym. Oferta składająca się z z ośmiu działek o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Klepacze(Jeżewo Nowe + 25 km)

259 200 zł960 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w otoczeniu zieleni przy ul. Świerkowej w Klepaczach, gmina Choroszcz. Działka położona jest na terenie gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Fasty

Fasty(Jeżewo Nowe + 25 km)

149 999 zł693 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia właśnie działka budowlana - zaledwie 12 km od Białegostoku! Gmina Dobrzyniewo Duże, miejscowość Fasty. Powierzchnia: 693m2 Wymiary: ok 44 x 16m Media: prąd ok 180.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Choroszcz

Centrum,Choroszcz(Jeżewo Nowe + 19 km)

1 200 000 zł4 702 m² 255,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4702 m , położona na spokojnych obrzeżach miasta Choroszcz (woj. podlaskie). Idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Ruda

Ruda(Jeżewo Nowe + 20 km)

250 000 zł5 614 m² 44,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Rudej gm. Krypno pow. moniecki z warunkami zabudowy na dom Szukasz miejsca, w którym można stworzyć dom z dużym ogrodem, tarasem, miejscem do zabawy dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże(Jeżewo Nowe + 21 km)

129 000 zł1 010 m² 127,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Za jedyne 129000 zł mogą Państwo stać się właścicielem nieruchomości gruntowej położonej w gminie Dobrzyniewo Duże. Na sprzedaż trafia działka o powierzchni 1010m2 i wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jeżewo Nowe

Jeżewo Nowe,podlaskie

350 000 zł5 100 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę rolno-budowlaną w malowniczej miejscowości Jeżewo Nowe/gm. Tykocin. Wieś położona jest przy drodze ekspresowej S8, która prowadzi bezpośrednio do stolicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij